Забезпечимо не тільки ПРАВО, а й МОЖЛИВІСТЬ
м. Луцьк, вул. Шопена, 13
+380 (332) 29-26-29
+380 (68) 68-444-50
info@legalstandart.com.ua

Допомога автоадвоката

Участь в ДТП не залежить від водійського досвіду. Кожен водій вважає себе професіоналом і тому досить часто викладає обставини ДТП з негативного для себе боку роблячи помилкові припущення. Водії зі значним водійським стажем вважають, що вони самостійно можуть визначити ступінь вини кожного учасника ДТП. Як наслідок, така самовпевненість водія тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, матеріальні витрати і відшкодування збитків іншій стороні. Однак практика свідчить, що розібратися вони можуть тільки в очевидних ситуаціях (рух на червоне світло, перешкода справа) і то не завжди.Механізм кожного ДТП настільки особливий та різноманітний, що неспеціалістові просто неможливо зрозуміти та оцінити ступінь складності та деталі ДТП. Саме тому у зв’язку з оформленням розслідуванням обставин ДТП необхідна допомога адвоката з досконалим знанням Правил дорожнього руху, Кодексу про адміністративні правопорушення,значним практичним досвідом оформлення ДТП, здійснення експертиз, оцінки збитків (моральної та матеріальної шкоди), стягнення страхових виплат, підготовки позовів, скарг, претензій.
Наші адвокати надають весь комплекс консультаційних, організаційних і правових заходів для автовласників та водіїв, починаючи з безкоштовної юридичної консультації під час ДТП або зупинки інспектором ДАІ и закінчуючи супроводом справи в судах усіх інстанцій з незмінно позитивним результатом. Головне завдання об’єднання у даній категорії справ -забезпечити Клієнту максимальний комфорт у вирішенні будь-яких проблем і питань, пов’язаних з використанням його транспортного засобу.
Для надання водію правової допомоги та захисту його від свавілля на дорозі, незаконних рішень співробітників ДАІ і страхових компаній, об’єднання пропонує наступні послуги:

2 369