Забезпечимо не тільки ПРАВО, а й МОЖЛИВІСТЬ
м. Луцьк, вул. Шопена, 13
+380 (332) 29-26-29
+380 (68) 68-444-50
info@legalstandart.com.ua

Архів

85 Main

Новий власник будинку

скажіть будь ласка, чи маю я право, як новий власник будинку отриманого за заповітом виписати з будинку зареєстрованих повнолітніх осіб та неповнолітню дитину,якщо так то як краще мені це зробити??? самі вони виписатися відмовляються! дякую!

Відповідь:

У Вашому випадку виник спір щодо користування будинком, оскільки прописані у ньому люди відмовляються з нього виписатись та виселитись. В такому випадку цей спір слід вирішувати у суді на підставі ст.156 Житлового кодексу України та ст.391 Цивільного кодексу України. Цими статтями передбачено, що при переході права власності на будинок припиняється право користування ним у осіб, що були прописані попереднім власником. А новий власник має повне право вимагати у суду захисту своїх порушених прав. Вирішуючи спір про зняття з реєстрації та виселення неповнолітнього, суд залучить у справу орган опіки та піклування.

1 211