Забезпечимо не тільки ПРАВО, а й МОЖЛИВІСТЬ
м. Луцьк, вул. Шопена, 13
+380 (332) 29-26-29
+380 (68) 68-444-50
info@legalstandart.com.ua

Зміни ПДР – Авто, що рухається по колу, слід пропускати.

Ruh Kiltse

Зміни ПДР – Авто, що рухається по колу, слід пропускати.

З 28 квітня 2017 року діють зміни в правилах дорожнього руху, коли перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Зміни передбачені Законом № 1993 VIII «Про внесення зміни до статті 41 Закону України «Про дорожній рух» щодо пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу».

Кабмін повинен привести свої нормативно-правові акти у відповідність з Законом протягом одного місяця.

Нагадаємо, в європейських країнах на перехрестях з круговим рухом діє єдина схема руху Roundabout. Як свідчить статистика, кожен раз після введення в дію даної схеми аварійність на перехрестях зменшувалася приблизно на 80%.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, складна соціально-економічна ситуація в Україні призвела до відсутності дорожньої розмітки та дорожніх знаків на автомобільних дорогах. Також в кожному місті діє правило перетину перехрестя з рухом по колу, що викликає аварійність на таких ділянках. Тому сьогодні у суспільстві затребувані зміни, яким запроваджуються єдині правила перетинання транспортними засобами перехрестя, де організовано круговий рух.

_____________________________________________

Завжди Вам допоможемо:
Адвокатське об’єднання “Правовий стандарт” Луцьк
Адвокати Луцьк

226