Забезпечимо не тільки ПРАВО, а й МОЖЛИВІСТЬ
м. Луцьк, вул. Шопена, 13
+380 (332) 29-26-29
+380 (68) 68-444-50
info@legalstandart.com.ua

Особистий адвокат

У розвинених країнах люди вже давно оцінили величезні переваги постійної співпраці з адвокатом. Для них це явище так само зазвичай, як і сімейний лікар, який надасть допомогу у будь-якій екстреній ситуації, у будь-який час дня і ночі.

Наша компанія розвивається згідно із західними стандартами, і тому сьогодні Ви можете стати клієнтом програми «Особистий адвокат», яка допоможе Вам зберігати спокій у будь-якій ситуації, адже ви знаєте, що у будь-який момент отримаєте грамотну юридичну допомогу.

Несподівана дорожньо-транспортна подія, оформлення документів, укладення та виконання угод, питання спадку або права власності, розірвання шлюбу і поділ майна, звільнення з роботи – ось далеко не всі потенційно небезпечні ситуації, які можна вирішити швидко і з позитивним результатом, завдяки вчасній пораді Вашого адвоката, який завжди знаходиться в курсі Ваших справ і завжди на зв’язку.

Переваги програми «Особистий адвокат»

Програма «Особистий адвокат» – це комплекс послуг, який передбачає цілодобову можливість швидко зв’язатись з Вашим адвокатом у будь-який слушний для Вас час. Ви отримаєте кваліфіковану детальну юридичну консультацію з виниклих питань, отримаєте вказівки з приводу поведінки в конкретних ситуаціях. Якщо вирішення проблеми вимагає безпосередньої присутності – адвокат терміново виїде на місце інциденту, що стався. Ви можете розраховувати на допомогу у будь-яких ситуаціях, для Вас:

  • необмежену кількість юридичних консультацій по телефону, у сфері цивільного, кримінального, адміністративного, трудового, податкового, житлового і сімейного права. Також Ви можете бути упевнені в консультаціях з питань особистої безпеки, захисту Ваших прав, у відносинах з правоохоронними органами;
  • цілодобовий виїзд адвоката в екстрених випадках;
  • особисті юридичні консультації;
  • здійснення за Вашим дорученням різних правових дій: упорядковування і відновлення втрачених або зіпсованих документів, складання, укладення, правовий аналіз договорів,Вашої документації, захист Ваших прав і інтересів у державних органах та інше.
2 831