Забезпечимо не тільки ПРАВО, а й МОЖЛИВІСТЬ
м. Луцьк, вул. Шопена, 13
+380 (332) 29-26-29
+380 (68) 68-444-50
info@legalstandart.com.ua

Відшкодування шкоди здоров’ю завданої ДТП

Правила поведінки після ушкодження вашого здоров’я в результаті ДТП

Усі витрати на медикаменти та медичні послуги мають бути підтверджені касовими і товарними чеками, а необхідність придбання саме таких медикаментів і отримання медичних послуг – рецептами лікаря.

Якщо мало місце проведення операцій, придбання медичних препаратів- усі витрати мають бути підтверджені договорами, рахунками-фактурами або накладними, виписаними на ім’я потерпілого.

Для пред’явлення вимог про відшкодування втраченого заробітку треба отримати за місцем роботи завірені копії закритого лікарняного листа і розрахунок середнього заробітку за період непрацездатності.

У страховій компанії винуватця необхідно скласти заяву на відшкодування збитку і здати один його екземпляр з усіма зібраними у справі документами. Собі слід залишити другий екземпляр заяви з відміткою страхової компанії про прийняття документів.

Виплата відшкодування(або відмова у виплаті) має бути зроблена впродовж тридцяти днів з дня подання документів в страхову компанію. Якщо в зазначений термін немає відповіді, або виплата виявилася істотно нижче суми, визначеної за законом, необхідно звернутися до адвоката для складання позовної заяви до суду і подальшого захисту своїх інтересів.

Відшкодування шкоди здоров’ю при ДТП

Закон визначає – автомобіль є джерелом підвищеної небезпеки, і тому на його власника покладається обов’язок відшкодовувати завдану ним шкоду.

Умовно шкоду можна розділити на матеріальну (майнову) і нематеріальну (задану життю та здоров’ю).

Обов’язок відшкодувати завдану шкоду виникає у її завдавача за умови, що дії останнього були неправомірними, між ними і шкодою є безпосередній причинний зв’язок та є вина зазначеної особи, а коли це було наслідком дії джерела підвищеної небезпеки, – незалежно від наявності вини.

Випадки, коли шкоду завдано в результаті наміру або грубої необережності потерпілого, розглядаються окремо. У такому випадку вимога про відшкодування буде задоволена тільки за наявності неспростовних доказів наявності вини з боку людини, що завдала шкоди.

Компенсація шкоди здійснюється незалежно від вини завдавача шкоди джерелом підвищеної небезпеки.

Для визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень і їх правильної класифікації потрібне проведення судово-медичної експертизи.

Навіщо залучати адвоката до відшкодування збитку заподіяного здоров’ю?

Фахівці нашої компанії готові професійно представляти Ваші інтереси в спорі із страховими компаніями і стягнути не лише страхову виплату в повному розмірі, але і компенсацію за порушення термінів виконання фінансових зобов’язань перед клієнтом, а також усі судові витрати, понесені Вами в ході судового розгляду.

Адвокати нашого об’єднання захистять Ваші права від неправомірних дій страхової компанії і винуватця дорожньо-транспортної події, вони візьмуть на себе:

  • ведення досудових переговорів із страховою компанією або винуватцем ДТП;
  • захист Ваших інтересів в судах будь-якої інстанції;
  • оскарження незаконних санкцій і рішень працівників ДАІ і страхової компанії;
  • складання позовної заяви і збір усіх необхідних документів, складання скарг і заяв у правоохоронні органи;
  • стягнення шкоди, завданої здоров’ю;
  • проведення усіх необхідних експертиз і інше.

Звернення до нашого об’єднання розпочинається з безкоштовної консультації, в яку входить комплексний аналіз наявних документів, оцінка можливості мирного рішення конфлікту, вироблення тактики поведінки в суді.
Наші адвокати визначать підсудність позову, грамотно його підготують і подадуть у встановлений законом термін, представлятимуть Ваші інтереси в ході судового процесу і візьмуть під контроль виконання рішення суду.

До того ж, пам’ятайте: усі витрати на правову допомогу можуть бути стягнуті з відповідача.

У Вас є запитання? Зверніться до наших адвокатів і отримайте безкоштовну консультацію за телефонами:
міський (0332) 242191, мобільні: (095) 074 07 28,(095) 8894065,(050) 1963350
або заповніть форму зворотного зв’язку!

3 498