Забезпечимо не тільки ПРАВО, а й МОЖЛИВІСТЬ
м. Луцьк, вул. Шопена, 13
+380 (332) 29-26-29
+380 (68) 68-444-50
info@legalstandart.com.ua

Відшкодування збитків, завданих ДТП по КАСКО

По полісу КАСКО можуть бути застраховані будь-які транспортні засоби (включаючи не поставлені на облік в ДАІ) – від угону, ушкоджень в результаті ДТП, пожежі, вибуху, стихійних явищ природи, падіння різних предметів, а також в результаті протиправних дій третіх осіб. Під страхуванням КАСКО чи повного КАСКО мають на увазі страхування від усіх ризиків, які можуть виникнути під час експлуатації автотранспортного засобу:
ДТП та інших пошкоджень, що відбулися в процесі руху; стихійних лих; протиправних дій третіх осіб; викрадення автотранспортного засобу і причепу до нього, а також крадіжки додаткового устаткування.

Порядок відшкодування збитку по КАСКО

Страхова компанія після отримання заяви про страховий випадок і необхідних документів від клієнта повинна скласти акт про страховий випадок, на підставі якого у визначений законом строк здійснити страхову виплату або направити мотивовану відмову у виплаті.

У переважній більшості випадків страхові компанії або неправомірно затримують страхові виплати, необґрунтовано занижують їх розмір, або взагалі відмовляють власнику транспортного засобу у відшкодуванні по страховому випадку.

Будь-яка з перерахованих дій страхової компанії порушує законні права і інтереси громадян, отже, може бути оскаржена в суді.

Адвокати нашого об’єднання професійно представлятимуть Ваші інтереси в спорі із страховими компаніями по КАСКО і стягнуть не лише страхову виплату в повному розмірі, але і компенсацію за порушення компанією термінів виконання своїх фінансових зобов’язань перед клієнтом та судові витрати, понесені Вами в ході судового розгляду.

Для захисту Ваших права від неправомірних дій страхової компанії і винуватця ДТП, ми пропонуємо:

  • ведення досудових переговорів із страховою компанією або винуватцем ДТП;
  • захист ваших інтересів в судах будь-якої інстанції;
  • оскарження незаконних санкцій і рішень працівників ДАІ і страхової компанії;
  • складання позовної заяви і збір усіх необхідних документів;
  • складання скарг і заяв у правоохоронні органи;
  • стягнення завданої внаслідок ДТП моральної та матеріальної шкоди;
  • здійснення усіх необхідних експертиз, та інше.

Кожне звернення до нашого об’єднання розпочинається з безкоштовної консультації, в яку входить комплексний аналіз наявних документів, оцінка можливості мирного врегулювання спору, вироблення тактики поведінки в суді.
Наш адвокат визначить підсудність позову, грамотно його складе і подасть у встановлений законодавцем термін, представлятиме ваші інтереси в ході судового процесу і не лише виграє справу, але і візьме під контроль виконання рішення суду.

У Вас є запитання? Зверніться до наших адвокатів і отримайте безкоштовну консультацію за телефонами:
міський (0332) 242191, мобільні: (095) 074 07 28, (095) 8894065, (050) 1963350
або заповніть форму зворотного зв’язку!

3 592