Відкрити меню

«Закон Савченко» більше застосовуватися не буде

«Закон Савченко» більше застосовуватися не будеЗакон № 2046-VIII «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правила складання покарань і зарахування строку попереднього ув’язнення)» (законопроект № 5534), який був прийнятий Верховною радою 18 травня 2017 року вже 16 червня 2017 року повернуто з підписом від Президента. Закон вступить в силу на наступний день після офіційного опублікування.

Законом змінено правила складання покарань і зарахування строку попереднього ув’язнення. Зокрема, зміни внесено до ст. 72 КК України, а фактично повернуто редакцію ст.72 КК України яка діяла до 26.11.2015 року. Тепер попереднє ув’язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день або за правилами, передбаченими в ч. 1 ст. 72 КК.

Таким чином, повернуті правила зарахування терміну попереднього ув’язнення, які діяли до 26.11.2015 року, до внесення змін до КК Законом № 838-VIII «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув’язнення в строк покарання», прийняття якого ініціювала Надія Савченко.

Адвокати Луцьк © 2018 Адвокатське об’єднання «Правовий стандарт»